RN731ETTP4370B50
MFR.Part #
RN731ETTP4370B50
JLCPCB Part #
C3992273
Description
-55℃~+155℃ 437Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS