RN73H2ETTD3900A25
MFR.Part #
RN73H2ETTD3900A25
JLCPCB Part #
C3940252
Description
-55℃~+155℃ 250mW 390Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS