RN73R1JTTD16R9D100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R1JTTD16R9D100
JLCPCB Part #
C2496182
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 16.9Ω 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS