RN731ETTP4321B50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731ETTP4321B50
JLCPCB Part #
C4170636
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 4.32kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS