RN731JTTD3902C10
MFR.Part #
RN731JTTD3902C10
JLCPCB Part #
C4333129
Description
-55℃~+155℃ 39kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS