RN731ETTP4022C50
MFR.Part #
RN731ETTP4022C50
JLCPCB Part #
C4018100
Description
-55℃~+155℃ 40.2kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS