RN731ETTP3902D25
MFR.Part #
RN731ETTP3902D25
JLCPCB Part #
C4211448
Description
-55℃~+155℃ 39kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS