RN731ETTP3302D25
MFR.Part #
RN731ETTP3302D25
JLCPCB Part #
C4013213
Description
-55℃~+155℃ 33kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS