RN73H1JTTD1101B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1101B25
JLCPCB Part #
C186187
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 100mW 75V Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS