RN731ETTP36R5F50
MFR.Part #
RN731ETTP36R5F50
JLCPCB Part #
C4322654
Description
-55℃~+155℃ 36.5Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS