SG73P2ETTD1620D
MFR.Part #
SG73P2ETTD1620D
JLCPCB Part #
C4018126
Description
-55℃~+155℃ 162Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS