RN73R1JTTD1721B25
MFR.Part #
RN73R1JTTD1721B25
JLCPCB Part #
C2506413
Description
-55℃~+155℃ 1.72kΩ 100mW 75V Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS