RN731ETTP3651C50
MFR.Part #
RN731ETTP3651C50
JLCPCB Part #
C3959952
Description
-55℃~+155℃ 3.65kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS