SLR1TTE1273F
MFR.Part #
SLR1TTE1273F
JLCPCB Part #
C3993875
Description
-55℃~+180℃ 127kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS