RN731ETTP3360B50
MFR.Part #
RN731ETTP3360B50
JLCPCB Part #
C4233931
Description
-55℃~+155℃ 336Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS