HV732BTTD6813F
MFR.Part #
HV732BTTD6813F
JLCPCB Part #
C4274972
Description
-55℃~+155℃ 250mW 681kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS