RN731ETTP3321B25
MFR.Part #
RN731ETTP3321B25
JLCPCB Part #
C3957272
Description
-55℃~+155℃ 3.32kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS