RN731ETTP3321C25
MFR.Part #
RN731ETTP3321C25
JLCPCB Part #
C4073041
Description
-55℃~+155℃ 3.32kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS