RK73G1ERTTP95R3F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73G1ERTTP95R3F
JLCPCB Part #
C6388472
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 95.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS