RN731ETTP2941D25
MFR.Part #
RN731ETTP2941D25
JLCPCB Part #
C4072352
Description
-55℃~+155℃ 2.94kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS