RN731ETTP27R4D50
MFR.Part #
RN731ETTP27R4D50
JLCPCB Part #
C4116476
Description
-55℃~+155℃ 27.4Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS