SG73S2BRTTD2871F
MFR.Part #
SG73S2BRTTD2871F
JLCPCB Part #
C5916638
Description
-55℃~+155℃ 2.87kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS