RN731ETTP2772D50
MFR.Part #
RN731ETTP2772D50
JLCPCB Part #
C4135249
Description
-55℃~+155℃ 27.7kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS