RN731ETTP2741F25
MFR.Part #
RN731ETTP2741F25
JLCPCB Part #
C4200864
Description
-55℃~+155℃ 2.74kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS