RN73H1JTTD3320B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD3320B10
JLCPCB Part #
C4201422
Description
100mW 332Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS