RN732BTTD18R4B50
MFR.Part #
RN732BTTD18R4B50
JLCPCB Part #
C4290745
Description
-55℃~+155℃ 125mW 18.4Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS