RN731ETTP2672D25
MFR.Part #
RN731ETTP2672D25
JLCPCB Part #
C4129991
Description
-55℃~+155℃ 26.7kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS