RN731ETTP2611D50
MFR.Part #
RN731ETTP2611D50
JLCPCB Part #
C3997650
Description
-55℃~+155℃ 2.61kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS