RN731ETTP2290D50
MFR.Part #
RN731ETTP2290D50
JLCPCB Part #
C4135025
Description
-55℃~+155℃ 229Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS