HV733ARTTE2554F
MFR.Part #
HV733ARTTE2554F
JLCPCB Part #
C6273979
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.55MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS