RN731ETTP2231C25
MFR.Part #
RN731ETTP2231C25
JLCPCB Part #
C3962497
Description
-55℃~+155℃ 2.23kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS