RN732BTTD2982B10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD2982B10
JLCPCB Part #
C4348660
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 29.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS