RN731ETTP21R3F50
MFR.Part #
RN731ETTP21R3F50
JLCPCB Part #
C4211177
Description
-55℃~+155℃ 21.3Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS