RN732BTTD30R1F100
MFR.Part #
RN732BTTD30R1F100
JLCPCB Part #
C3951052
Description
-55℃~+155℃ 125mW 30.1Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS