RN731ETTP2102C25
MFR.Part #
RN731ETTP2102C25
JLCPCB Part #
C4287821
Description
-55℃~+155℃ 21kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS