RN731ETTP2082F25
MFR.Part #
RN731ETTP2082F25
JLCPCB Part #
C4023880
Description
-55℃~+155℃ 20.8kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS