SG73S2E1RTTD3481F
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD3481F
JLCPCB Part #
C7312310
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.48kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS