RN731ETTP1982F25
MFR.Part #
RN731ETTP1982F25
JLCPCB Part #
C3936732
Description
-55℃~+155℃ 19.8kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS