RN73H2ETTD7872F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD7872F100
JLCPCB Part #
C3940967
Description
-55℃~+155℃ 250mW 78.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS