RN731ETTP1981C50
MFR.Part #
RN731ETTP1981C50
JLCPCB Part #
C4054357
Description
-55℃~+155℃ 1.98kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS