RN731ETTP1761D50
MFR.Part #
RN731ETTP1761D50
JLCPCB Part #
C4156404
Description
-55℃~+155℃ 1.76kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS