RN731ETTP16R2F50
MFR.Part #
RN731ETTP16R2F50
JLCPCB Part #
C4180772
Description
-55℃~+155℃ 16.2Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS