RN732BTTD1583D50
MFR.Part #
RN732BTTD1583D50
JLCPCB Part #
C3981039
Description
-55℃~+155℃ 125mW 158kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS