RN731ETTP1652C50
MFR.Part #
RN731ETTP1652C50
JLCPCB Part #
C3922086
Description
-55℃~+155℃ 16.5kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS