RN731ETTP1621F50
MFR.Part #
RN731ETTP1621F50
JLCPCB Part #
C3952972
Description
-55℃~+155℃ 1.62kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS