SG73S2BRTTD161G
MFR.Part #
SG73S2BRTTD161G
JLCPCB Part #
C6296226
Description
-55℃~+155℃ 160Ω 333mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS