RN731ETTP95R3D25
MFR.Part #
RN731ETTP95R3D25
JLCPCB Part #
C4278323
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 95.3Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS