RN731ETTP1350C50
MFR.Part #
RN731ETTP1350C50
JLCPCB Part #
C4164510
Description
-55℃~+155℃ 135Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS