RN731ETTP1231B25
MFR.Part #
RN731ETTP1231B25
JLCPCB Part #
C3929853
Description
-55℃~+155℃ 1.23kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS