RK73B2ETTD8R2J
MFR.Part #
RK73B2ETTD8R2J
JLCPCB Part #
C2575824
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 8.2Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS